yaralari

warning: Creating default object from empty value in /home/rumeysa/domains/rumeysa.net/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Himalaya Tuzunun Faydalari

Himalaya tuzunun normal tuza göre ne gibi faydalari varmis bir gözden gecirelim.

Himalaya tuzu doğada bulunan en saf tuz olarak bilinmektedir. Himalaya tuzu 250 milyon yıl önce mevcut denizlerin güneşte kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından elde edilmektedir.

Himalaya tuzu bedenimizde bulunan tüm elementleri içermektedir. Bunun yanında yeryüzündeki elementlerden 84 ayrı mineral de Himalaya tuzunun içeriğinde bulunmaktadır.

Çay faydalı mı, zararlı mı?

Çay faydalı mı, zararlı mı?

Çayın kalp krizi riskini azalttığını iddia eden araştırmacılar çaydaki kafein maddesinden endişe edilmemesi gerektiğini savundu.
Bir bardak çayın faydaları ve zararları üzerine açıklamalarda bulunan uzmanlar, çay tiryakileri için 5 duyu organına hitap ettiğini belirtirken, çayın rengiyle göze, kokusuyla burna, şekerini karıştırırken kulağa, sıcaklığıyla tene, tadıyla ise dile iyi geldiğini ileri sürüyor. Uzmanlar fazla çay içmenin ise zararları olduğunu savunmaktadirlar..

Namaz'ın vücudumuza faydaları

Hayatimizda sadece yediklerimizin degil yasantimizinda bize getirdigi faydalarida olmaktadir.
Bize verilen vucudun saglikla gecirebilmek icin her konuda hayatimizi gözden gecirmeliyiz.

Ben bugün sagligim icin ne yaptim? sorusuna cok güzel bir yanit olacaktir.
Asadaki faydali konu.

Namaz'ın vücuda faydaları

Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan Ulusal Işın Tekno...lojisi Merkezi'nde yapılan bir bilimsel araştırma, namazın, başta kanser olmak üzere birçok hastalıktan koruduğunu ortaya çıkardı.

GÜNEŞİN YARARLARI ve ZARARLARI

GÜNEŞİN YARARLARI
Dünyadaki tüm varlıklar için güneş bir hayat kaynağıdir.

Güneşin insanlar üzerinde yarattığı en temel faydalar arasında, birçok hastalığın tedavisinde kullanılan antibakteriyel etkisi yer alıyor.
Aynı zamanda vücudun D vitamini sentezlemesini gerçekleştirdiği için özellikle çocukların kemik gelişiminde temel bir rol üstleniyor.
Sağladığı bronzluk etkisi ile estetik bir öneme sahip olan güneş, akne ve sivilce tedavisinde de çok işe yarayabiliyor.

Sponsorlu bağlantılar

Anket

Sitemizi nerden buldunuz?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş