Buzdolapları ve Derin Donduruculari Hakkinda

Elimizdekilerin kiymetini bilelim
sikayetler olusmadan biz tedbirli davranalim.

1) Soğutucularınızı sıcaklık üreten cihazların yanına (fırın, ocak vs..) ve güneş ışığına direkt maruz kalacak yerlere koymayınız, soğutucunun performansını olumsuz etkileyebilir.

2) Yiyeceklerinizi soğutucunuza mümkün olduğu kadar iyi ambalajlı veya kapalı kaplarda yerleştiriniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler ve koku şikayetleri ile karşılaşabilirsiniz.

3) Soğutucunuzun ayaklarının dengeli olmasına dikkat ediniz, aksi takdirde ses şikayeti, kapı ayarlarının bozulması ve istenmeyen su akıntıları ile karşılaşabilirsiniz.

4) Buzdolabının içine yiyecekleri sıcakken koymayınız, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.

5) Soğutucularınızın dondurucu bölümündeki buzları bıçak gibi sivri aletlerle kazımayınız.

6) Soğutucunuzun kapısını uzun süre açık tutmamaya dikkat ediniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.

7) Sadece ankastre özelliğe sahip olan soğutucular mutfak dolapları içine monte edilebilir. Ankastre olmayan soğutucuların dolap içine yerleştirilmesi yüzeysel terlemeler ve soğutma yetersizliğine neden olabilir.

* Soğutucularda kapı yönü değiştirilebilen modellerde cihazınızın tanıtımı sırasında yetkili servisimiz tarafından kapı yönü değiştirme işlemi ÜCRETSİZ olarak yapılır.

Anket

Sitemizi nerden buldunuz?:

Son yorumlar