Profilo"nun Yeni Bir FIRINI

Hayatimizi kolaylastirina yenilikler icin.Lezzetli yemeler icin,pastalar, börekler icin iste cesitli özelliklere sahip Profilo firin.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yenilikçi ve yüksek teknoloji ile donatılmış ürün gamına A sınıfından % 20 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan ve sert cam ocak yüzeyine sahip FRS5031GML solo fırını ekledi. Farklı yemekleri pişirmek üzere tasarlanmış pişirme programlarıyla mükemmel sonuçlar sunan çelik solo fırın FRS5031GML, gaz emniyet sistemi ile son derece güvenli bir kullanım sunuyor

Mutfağında ankastre ocak tercih edenlere ise Profilo'nun çok farklı seçenekleri var. OCE400 yeni ankastre ocak özellikle çerçevesiz tasarımı ile mutfaklara bambaşka bir şıklık getiriyor. Siyah İnci ankastre set ile de uyumlu olan siyah cam Seramik OCE400, 4 yüksek hızlı ocak gözü, 9 güç kademeli ocak gözleri, yüzeyden kumanda paneli ve 4 kademeli kalan ısı göstergesi ile hem güvenli hem de pratik bir kullanım sunuyor. Farklı ve şık tasarımıyla mutfaklara zarafet getiren, güvenli kullanım sunan çok şık bir ürün.

Profilo'nun ankastre mutfaklar için sunduğu diğer yeni ocak seçenekleri ise dökme Demir ocak ızgaralı OCA553CE Çelik ocak ile beyaz, Çelik ocak ızgaralı OCA553BE modelleri. Yeni ankastre ocaklar Gaz emniyet sistemi ve düğmeden otomatik ateşleme fonksiyonlarıyla hem pratik hem de güvenli.

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ürün gamını geliştirerek artırmaya devam ediyor.konuthaberleri.com

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Hakkında

1976 yılından bu yana Ev Aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye'nin en köklü Beyaz Eşya markaları arasında yer alıyor. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne ekledi. Türkiye'nin dört bir yanında 1200'ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip Beyaz Eşya markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin ürün grupları beyaz eşya, ankastre, Küçük Ev Aletleri, elektrikli süpürgeler, şofben / termosifon ve Klima cihazlarından oluşuyor.

Profilo ürün portföyünün ithal edilen ürünlerin dışında kalan bölümü BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.'nin Çerkezköy Fabrikası'nda üretiliyor. Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması ve teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkına sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından alıyor. Profilo, estetik ve özgün olduğu kadar kullanışlı ve kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

Anket

Sitemizi nerden buldunuz?:

Son yorumlar